Podrobnosti o akci - HITACHI do škol

Dovolte, abych Vás jako zástupce japonské společnosti HITACHI pro Evropu seznámil s naší aktuální nabídkou školních data projektorů, které pro naše zákazníky vyvíjíme a vyrábíme již více než 20 let. Těší nás, že i v českých školách jsou data projektory HITACHI hojně využívány. Kromě obrazové kvality založené na 3LCD technologii je to dáno zejména jejich velkou spolehlivostí, nadstandardními školními funkcemi a v neposlední řadě také prodlouženou záruční dobou. Ta se u nabízené školní řady vztahuje i na lampu. Uživatel tak má jistotu, že nebude muset po dobu tří let do zařízení nečekaně investovat další finanční prostředky!

Abychom Vám usnadnili Vaše rozhodování, zdali ještě „oprášit“ starý dosluhující projektor či investovat nemalé prostředky do nové lampy nebo raději pořídit projektor nový s prodlouženou zárukou, připravili jsme pro Vás širokou nabídku zvýhodněných modelů určených pro všechny školní aplikace od mobilního využití, až po modely určené k interaktivním tabulím nebo disponující vlastními interaktivními funkcemi. Věřím, že si z naší široké nabídky vyberete. Svůj případný zájem můžete vyjádřit vyplněním registračního formuláře, který je zveřejněn na adrese www.hitachidoskol.cz. Nejedná se o objednávku. Na základě registrace se Vám nejprve ozveme, zodpovíme na Vaše dotazy, a pokud budete mít o některý z produktů zájem, budete si ho moci následně za zvýhodněných podmínek objednat. Nabídka platí do 15. 12. 2015 nebo do vyprodání zásob.

V případě potřeby nás můžete kontaktovat také telefonicky na čísle 222 312 451 nebo mailem na adrese info@hitachidoskol.cz

Ke stažení

Leták akce

Hitachi

O nás